Voor de verbinding aan de voorkant van de VetroMount® Slim-basisprofielen.
Het VetroMount® Slim volledig glazen balustradesysteem valt op door zijn hoogwaardige uitstraling en eenvoudige installatie dankzij technisch geavanceerde componenten voor de bevestiging en uitlijning van het glas. Zelfs lange balustrades kunnen in slechts enkele handelingen tijd- en kostenbesparend worden gemonteerd. Alle benodigde accessoires, zoals eindkappen, afdekprofielen, afstandrubbers enz., zijn hiervoor verkrijgbaar. Belangrijk voor de uitvoering: bij gebruik buitenshuis moet al tijdens de planning in het bijzonder rekening worden gehouden met de afwatering en windbelastingen. Het algemene bouwtechnische keuringscertificaat (AbP), belangrijke informatie over de statica en de afwatering vindt u onder „Downloads“.
Over de productlijn VetroMount® Slim:
Het door de ingenieurs van Bohle ontwikkelde balustradesysteem VetroMount® (met AbP) is in een paar handelingen tijd- en kostenbesparend te monteren. Dit komt door de praktische profielbevestiging en de gepatenteerde glaslagers: dankzij het geringe aantal bevestigingspunten van de profielen en het gebruik van eenvoudige betonschroeven verloopt de montage van de profielen bijzonder snel. De daaropvolgende glasbevestiging is gebaseerd op het geniale idee van het kabelbinderprincipe. Dit zorgt ervoor dat glasplaten met behulp van een eenvoudige trek-drukbeweging 100 % veilig in het profiel worden verankerd. Plaatsen, uitlijnen, vastzetten – in drie intuïtieve stappen ontstaat het perfecte balustradesysteem. In geval van onderhoud maakt een slim ontgrendelingsmechanisme bovendien een snelle demontage mogelijk.
De VetroMount® Slim-serie is geschikt voor particuliere toepassingen waarvoor een belasting van 0,5 kN voldoende is. De profielen onderscheiden zich door een bijzonder smal ontwerp.